Produkt dnia
Jerry Can Bar - Moro Sand
Jerry Can Bar - Moro Sand
410,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
 
WITAMY NA STRONIE SKLEPU 4-BLOKES.COM - Men's Shop

W naszym sklepie znajdziecie produkty takie jak: Jerry Can Bar ( kanistry barki ) , Sling for Beer (nosidła na piwo ), Jerry Cans ( kanistry ) oraz ich wiele odsłon i wykonań, począwszy od różnych kolorów po ich wielkość jak i zastosowanie i przeznaczenie. Produkty z serii Jerry Can Bar są wykonywane ręcznie. Zapraszamy do zakupów w naszej platformie sklepowej - zespół 4-Blokes.com


Dla bezpieczeństwa oraz wygody naszych klientów sklep 4-BLOKES.COM - Men's Shop korzysta z płatności elektronicznych takich jak:

Oraz informujemy że nasz sklep internetowy obsługuje platforma bankowa mBank.

Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE

Wszelkie reklamacje związane z towarem lub realizacją umowy sprzedaży, klient może składać
w dowolnej formie. Preferujemy formę pisemną.
 
Adres:
IVOTEC
ul. Grunwaldzka
41-800 Zabrze
lub mailowo na adres: sklep.4blokes@gmail.com.

W przypadku wątpliwości klient może skontaktować się z nami pod numerem telefonu:

+48 571346730

(od poniedziałku do piątku w godz. 10-16)
 
W celu sprawnego rozpatrzenia reklamacji zalecamy skorzystania z naszego formularza lub umieszczenie w reklamacji następujących danych: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, przedmiot reklamacji oraz numer zamówienia (jeżeli jest to możliwe) wraz ze wskazaniem żądania klienta, wszelkie okoliczności opisujące wadę, datę stwierdzenia wady, oraz o ile to możliwe zdjęcia wady (w przypadku złożenia reklamacji za pośrednictwem maila).
 
W ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację, ustosunkujemy się do reklamacji.
 
Jeżeli towar ma wadę, klient może:
 
● złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży, chyba że uda nam się  niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla klienta wymienić towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunąć.
 
Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli towar był już wymieniony lub naprawiany przez nas albo nie uczyniliśmy zadość obowiązkowi wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez nas usunięcia wady żądać wymiany towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez nas.
 
● żądać wymiany towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Jesteśmy zobowiązani wymienić towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla klienta.
 
Możemy jednak odmówić zadośćuczynienia żądaniu klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową sprzedaży towaru wadliwego w sposób wybrany przez klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosimy my.
 
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres tj., IVOTEC, ul. Grunwaldzka, 41-800 Zabrze. W wypadku klienta będącego konsumentem koszt dostarczenia pokrywa klient. Natomiast w momencie uwzględnienia przez nas reklamacji koszty dostawy zwracamy.
 
Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania towaru klientowi.


PLIKI DO POBRANIA:

ZWROTY

Klient będący Konsumentem (tj. osoba fizyczna), który zawarł umowę na odległość, tzn. dokonał zakupu w naszym sklepie internetowym, może w terminie 14 dni odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.
Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając nam oświadczenie o odstąpieniu.
Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres:

IVOTEC
sklep internetowy: 4-blokes.com
ul. Grunwaldzka
41-800 Zabrze

lub mailowo na adres: sklep.4blokes@gmail.com

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego poniżej, jednak nie jest to obowiązkowe.
 
Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, oprócz kosztów dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 
Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.
 
Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 
Odstąpienie od umowy – kroki:
Zamówione produkt (y) możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Pamiętaj, możesz jedną paczką odesłać produkty z kilku zamówień.
1. Wypełnij formularz odstąpienia od umowy korzystając z formularza
2. Spakuj produkt(y) do zwrotu – możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś zamówienie.
3. Odeślij zakupione produkt(y) na własny koszt za pośrednictwem przewoźnika i/lub Poczty Polskiej na poniższy adres:
 
IVOTEC
ul. Grunwaldzka
41-800 Zabrze
 
4. Należna kwota zostanie zwrócona na konto bankowe lub kartę użytą podczas transakcji niezwłocznie po rozpatrzeniu przez nas zwrotu, ale nie później niż w ciągu 14stu dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.
5. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sklep.4blokes@gmail.com
Tel: +48 571346730

WAŻNE!
Informujemy, że nie przyjmujemy wymian zamówionych towarów. Wymiana polega na zastosowaniu procedury zwrotu i złożeniu nowego zamówienia.
 
PLIKI DO POBRANIA:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl